Accuray

Mitmekülgne, tõhus ja efektiivne onkoloogiaga patsientide kiirgusele.

Pildijuhendatud intensiivsusega moduleeritud kiiritusravi (IG-IMRT), mis sisaldab sujuvaid kliinilisi töövooge ja täielikult integreeritud ravi planeerimist.

Isikupärastatud täpne vähiravi – kogu kiiritusravi patsientide jaoks.

TomoTherapy® süsteem on vähiravi ajaloos revolutsioonilisemate uuenduste seas, määratledes täielikult kasvajate individuaalse ja täpse ravi standardi kõikjal kehas – luues samas patsiendi mugavuse ja elukvaliteedi uue paradigma.

Esimene tõeliselt terviklik IGRT / IMRT lahendus TomoTherapy ühendab integreeritud kompuutertomograafia erakordse ravitäpsuse tagamiseks esimese omalaadse spiraalse ravi kohaletoimetamise platvormiga, mis kasutab kasvajate täpseks sihtimiseks patenteeritud kiirte kujundamise tehnoloogiat, minimeerides selle mõju ümbritsevale tervele koele. Pidevad investeeringud innovatsiooni parandavad usaldusväärset ja tõestatud platvormi, kuna Accuray jätkab pildistamise ja kiirte kujundamise võimekuse tõstmist uuele tasemele.

Ravi kohaletoimetamine

Esimene tõeline spiraalne pildistamise ja kohaletoimetamise platvorm.

TomoTherapy® süsteem annab ainulaadse isikupärastatud kiiritusravi. Transformatiivne TomoTherapy kiiritusplatvorm on esimene, mis kombineerib kompuutertomograafia ainulaadse rõngasportali platvormiga, seades uue standardi täpseks raviks kogu näidustuste ja kiiritusravi teraapias – sealhulgas pildijuhitud, intensiivsusega moduleeritud kiiritusravi (IG- IMRT) ja 3D konformne kiiritusravi (3DCRT).